Svarīga informācija skolēniem

SVARĪGA INFORMĀCIJA SKOLĒNIEM

IETEIKUMI VEIKSMĪGAI PASĀKUMA NORISEI 

 1. Reģistrēšanās un pieteikšanās: 28. februāris – 13. marts

Lai piedalītos pasākumā:

Tu vari pieteikties sekot maksimāli 2 dažādās studiju programmās.
Atteikties sekot nav iespējams, tādēļ izlem labi, kuras studiju programmas studentam vēlies sekot. Ņem vērā, kādus datumus norādījis students! Pārliecinies, ka tajā dienā esi brīvs un varēsi sekot.

 

 1. Sazināšanās
  Kad būsi pieteicies sekot studentam, viņa kontaktinformācija parādīsies Tavā profilā, sadaļā “Pieteikumi sekot”. Sazinies ar studentu un noskaidro, kurā dienā, laikā un vietā tiksieties!
 1. Sagatavošanās
  Lai sekošanas diena noritētu veiksmīgi, sagatavojies tai jau laicīgi. Izpēti Rīgas karti, kā arī sabiedrisko transportu kustības sarakstus, lai varētu ierasties laicīgi. Pārdomā, kādus jautājumus gribi uzdot studentam, lai uzzinātu pēc iespējas vairāk. Vari ieskatīties kontrollapā (checklist)
 1. Sekošanas diena:
  Tā ir 1 diena pasākuma norises laikā, kad kopā ar studentu drīksti apmeklēt universitāti.  Uztver šo dienu ļoti nopietni! Studenti ir atvēlējuši savu laiku, lai palīdzētu Tev izvēlēties nākotnes profesiju, tādēļ cieni viņu laiku! Neatsaki dalību pēdējā brīdī. Ja saproti, ka kādu iemeslu dēļ nevarēsi piedalīties, ziņo par to laicīgi projekta koordinatorei.

Svarīgi!
Paņem līdzi personu apliecinošu dokumentu, lai varētu iekļūt dienesta viesnīcās!

 1. Izvērtēšana

Pēc pasākuma beigām saņemsi e-pastu, kurā būsi aicināts aizpildīt izvērtējuma anketu. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja veltīsi pāris minūtes laika un dalīsies savās pārdomās par pasākumu. Tas mums palīdzēs to nākamgad noorganizēt vēl labāku!