Svarīga informācija studentiem

SVARĪGA INFORMĀCIJA STUDENTIEM 

IETEIKUMI VEIKSMĪGAI PASĀKUMA NORISEI

  1. Reģistrēšanās un pieteikšanās: 3. februāris - 27. februāris

Lai piedalītos pasākumā:

Tajā brīdī būsi reģistrēts dalībai. 

  1. Sazināšanās

Līdzko Tev būs pieteicies sekot kāds skolēns, Tu saņemsi e-pastu. Ienāc savā profilā, kur sadaļā “Pieteikumi sekot” atradīsi skolēna kontaktinformāciju. Esi drosmīgs un sazinies pirmais ar skolēnu, lai norunātu par tikšanās dienu, vietu un laiku! 

  1. Sagatavošanās

Lai sekošanas diena noritētu labi, iesakām ieskatīties kontrollapā (checklist) ar jautājumiem un apskates vietām. Tas Tev palīdzēs sagatavoties pasākumam, jo tajā atrodami jautājumi, kuri skolēnam varētu būt interesanti, vietas, kuras Tev vajadzētu parādīt, kā arī cita svarīga informācija. 

  1. Sekošanas diena

Sekošanas dienas plāns ir atkarīgs no Tevis. Kopā apmeklējiet lekcijas, laboratorijas darbus, seminārus. Tu esi atbildīgs par to, lai skolēns uzzinātu maksimāli daudz par viņa interesējošo programmu. Skolēniem interesē arī viss, kas saistīts ar sadzīvi – gan par to, kā ir dzīvot kojās, gan par to, kur Ķīpsalā vislabāk un lētāk paēst. Parādi studentu pilsētiņu, aizved skolēni uz Studentu parlamentu un citām studentiem svarīgāk vietām. Dalies ar savām zināšanām un studenta iedzīvošanas noslēpumiem!

Gribam Tev teikt paldies par piedalīšanos, tādēļ sekošanas dienā iegriezies SP, lai saņemtu gan savu, gan skolēna dāvanu!

Neaizmirsti, ka Tu pārstāvi RTU, tāpēc piedaloties pasākumā nekavē lekcijas un nedari neko, kas apkaunotu RTU. 

 

  1. Izvērtēšana

Pēc pasākuma beigām saņemsi e-pastu, kurā būsi aicināts aizpildīt izvērtējamā anketu. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja veltīsi pāris minūtes laika un dalīsies savās pārdomās par pasākumu. Tas mums palīdzēs to nākamgad noorganizēt vēl labāku!